Het Streek is Masterskip-school!

Bovenbuurtweg
masterkip masterkip

Woensdagochtend 6 juni werd het Streek officieel Masterskip-school door de onthulling van een bordje en het tekenen van een overeenkomst. Al 5 jaar gaan bovenbouwleerlingen (v4/h4) mee aan boord van de Wylde Swan, de laatste jaren na een interne selectieprocedure.

Tijdens de zeereis ervaren leerlingen dat onderwijs ook buiten school plaats kan vinden, ze leren eigen talenten ontdekken en hoe deze in te zetten zijn in de samenwerking met anderen. Dit past prima in de ambities van onze school en sluit mooi aan bij onze kernwoorden ruimte, vertrouwen en verantwoordelijkheid.
De leerlingen die volgend schooljaar de ervaring met Masterskip opdoen kijken hier al erg naar uit en zullen ongetwijfeld hun enthousiasme weer overbrengen op de lichting na hen. Er zal dus vast nog lang gevaren worden met Masterskip als het aan onze school ligt!

IMG_1854.JPGIMG_1855.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1859.JPGIMG_1870.JPG

 

Deze pagina delen