De fotograaf op school!

College
De schoolfotograaf komt begin oktober De schoolfotograaf komt begin oktober

Op maandag 5 en donderdag 8 oktober komt de schoolfotograaf om foto’s te maken van onze leerlingen. Op deze dag worden ook klassenfoto’s gemaakt. Op het mededelingenbord in de school wordt een rooster geplaatst waarop te zien is wanneer welke klas wordt gefotografeerd en waar dat plaatsvindt.

Natuurlijk werkt iedere leerling op een prettige manier mee aan de fotosessie. Dat is belangrijk want zo krijgt iedereen de kans om mooi op de foto te komen. Als de foto’s klaar zijn, worden deze op school door de mentor uitgedeeld, voorzien van informatie over het betalen en het retourneren van de foto’s. De digitale foto's worden gebruikt voor onze leerlingenadministratie Magister. Belangrijk is dat deze fotosessie coronaproof plaatsvindt met de mentoren op voldoende afstand. De fotograaf heeft daarvoor een truc bedacht en zet de mentoren op 1,5 meter schuin achter de groep. Hierdoor lijkt het net als of ze er toch naast staan. Slim, toch?

 

 

Deze pagina delen