En de winnaar is.........

College
De finalisten van The Boardroom De finalisten van The Boardroom

We hadden het al aangekondigd: de finale van The Boardroom op 31 maart. Leerlingen van onze school en andere middelbare scholen in Ede mochten hun idee voor een onderneming verder uitwerken en pitchen voor een jury ,bestaande uit wethouder Jan Pieter van der Schans, inspirator Carlijn Pluijmakers-Emmen en Rob den Hollander van de Rabobank.  

Voor onze school namen Thiemen Bouter, Romeo Tollenaar en Tristan van Toorenburg deel aan de finale. Thiemen met het idee om speciale lampen te maken en te verkopen aan wooninrichtingen zoals de video hieronder laat zien. Helaas voor hen was de prijs voor een andere deelnemer: Hielke Bouter (jawel: de oudere broer van Thiemen) van het Streeklyceum met zijn idee van een Borrelbox, een idee dat ook al uitgewerkt is in een goed lopende onderneming. We feliciteren Hielke met zijn prijs en zijn trots op onze leerlingen met hun inzendingen. 

Deze pagina delen