Geo Future benoemd tot parel

Bovenbuurtweg
GF parel GF parel

Sinds vorig jaar zijn we op CSG Het Streek bezig met iets nieuws: Geo Future. Leerlingen denken daar na over grote vraagstukken zoals er spelen op het gebied van klimaatverandering, globalisering, voedsel en water. Om dit vanaf de brugklas op te zetten is een paar jaar geleden een subsidie aangevraagd bij het Lerarenontwikkelfonds (LOF). Inmiddels zijn er in het hele land enkele honderden LOF-projecten opgestart. Uit al die projecten werd Geo Future aangewezen als één van de zeven parels van het Lerarenontwikkelfonds. Deze uitverkiezing hadden we te danken aan het innovatieve programma van Geo Future en het feit dat er inmiddels al 36 scholen zijn aangesloten bij dit initiatief. Rodney Nanninga, docent Geo Future op onze school en Michiel van Houtum, landelijk coördinator van Geo Future School, namen tijdens het LOF-festival de LOF-krant in ontvangst waarin de parels zijn opgenomen. Zij voerden daarna een boeiend panelgesprek met onder andere Paul Rosenmöller (VO-raad) en Tweede Kamerleden Michel Rog (CDA) en Paul van Meenen (D66) over de toekomst van het onderwijs. De eerste twee waren al eerder op bezoek op onze school voor Geo Future.

Via de volgende link zijn de interviews te zien die voor de LOF-krant op onze school werden afgenomen: https://jijmaakthetonderwijs.nl/#s23

Deze pagina delen