Leerlingen terug naar school!

College
Alles in gereedheid voor hernieuwde ontvangst leerlingen (foto Herman Stöver) Alles in gereedheid voor hernieuwde ontvangst leerlingen (foto Herman Stöver)

Met ingang van aanstaande dinsdag 2 juni gaan we weer een beetje terug naar normaal. Op die dag komen onze leerlingen weer naar school en daar zijn we heel blij mee.

Niet 'normaal' naar school zoals we gewend waren, maar naar naar school volgens het 'nieuwe normaal'. Dat wil zeggen dat er beperkingen gelden. Beperkingen in lessen en mogelijkheden. De school is ingericht volgens de landelijke afspraken. Wat dat in de praktijk betekent, kun je zien in dit filmpje van de NOS over de 'anderhalve meter school'. Voor De Gelderlander was die heropening aanleiding voor een artikel in De Vallei van vrijdag 29 mei: 'Met beperkingen terug naar middelbare school. Klik hier voor het artikel. Wij wensen onze leerlingen en medewerkers veel succes bij deze heropening.

 

Deze pagina delen