De kerstvieringen van 2017

Zandlaan
Kerstvieringen Kerstvieringen

Vrijdag 22 december vieren wij samen met onze leerlingen het Kerstfeest. Naast de centrale viering in het atrium met medewerking van rapband De Rechtstaat, willen we dit jaar zoveel mogelijk ‘lichtwensen’ verzamelen. Het is de bedoeling dat onze leerlingen zoveel mogelijk ‘lichtwensen’ opschrijven op kleine briefjes aan de hand van een opdracht. Die briefjes worden daarna vervolgens opgehangen op een stellage in het atrium. Op die manier verzamelen wij met elkaar zoveel mogelijk lichtwensen voor elkaar, de wereld of voor onszelf. 

Programma

Leerjaar 3 en 4 gaan als eerste groep naar de kerstviering. Zij verzamelen voor de viering eerst in een lokaal en doen de opdracht na de centrale viering. Leerjaar 1 en 2 verzamelen eerst in een lokaal en doen de opdracht voordat zij naar de centrale viering in het atrium gaan. Op het moment dat 1 en 2 naar het atrium gaan, lopen zij bij binnenkomst langs een stellage waar deze ‘lichtwensen’ hangen. De leerlingen van Praktijk hebben tussen de centrale vieringen door een eigen kerstviering in het atrium.  

Deze pagina delen