De schoolfotograaf komt weer langs!

Zandlaan
De fotograaf op school De fotograaf op school

Op maandag 7 en donderdag 10 oktober 2019 komt de schoolfotograaf om foto’s te maken van onze leerlingen. Op deze dag worden ook klassenfoto’s gemaakt. Op het mededelingenbord in de school wordt een rooster geplaatst waarop te zien is wanneer welke klas wordt gefotografeerd en waar dat plaatsvindt.

Natuurlijk werkt iedere leerling op een prettige manier mee aan de fotosessie. Dat is belangrijk want zo krijgt iedereen de kans om mooi op de foto te komen. Als de foto’s klaar zijn, worden deze op school door de mentor uitgedeeld, voorzien van informatie over het betalen en het retourneren van de foto’s. Ook is de mentor op de hoogte van het schema. De digitale foto's worden gebruikt voor onze leerlingenadministratie Magister. 

 

 

Deze pagina delen