Hartverwarmend bezoek kleuters Koepelschool

Zandlaan
Kleuters in de techniekles  Kleuters in de techniekles

Het bezoek van de kleuters van de Koepelschool op 20 februari was een groot succes. Nooit eerder waren kleuters en peuters te gast op een middelbare school om Techniek te ervaren. Leerlingen en docenten van de Koepelschool waren unaniem enthousiast. 'Het was een geweldige ervaring om eens een heel andere doelgroep in je school te ontvangen', volgens techniekdocent Kristian van der Bij. Leerlingen uit de Vakroute Techniek waren aanwezig om te assisteren bij de lessen. Deze leerlingen genoten zichtbaar van hun rol als 'lesgever' en hadden hierin een grote rol. Ouders die aanwezig waren, vonden het bijzonder om te zien wat er allemaal mogelijk is binnen onze school. Dit gaat zeker nog een vervolg krijgen in een of andere vorm.

Het project draait om het Thema ’Bouw een huis’. Het initiatief komt van Melina Schoenman, leerkracht van de Koepelschool van groep 2/3. De leerlingen zijn bezig geweest met metselen van een huisje, schilderen van kozijnen, lampen aansluiten, huisautomatisering en een fotolijst timmeren. De leerlingen hadden vooraf gekozen voor twee van de drie workshops. Het doel van het project is de kleuters van groep 1 t/m 3 van de basisschool op heel jonge leeftijd enthousiast te maken voor Techniek. Er is een ontzettend tekort aan vakmensen en onze school biedt de mogelijkheden om te leren door te doen. Een perfecte match. Klik hier voor het item van Omroep Gelderland over het bezoek. Op Facebook staat een filmpje en een compleet album met foto's van deze unieke dag. 

Deze pagina delen