Stages en excursies

Zandlaan
Stage op de Zandlaan Stage op de Zandlaan

Deze weken zijn er niet alleen praktijkexamens in leerjaar 4 maar ook in leerjaar 2 en 3 staat het nodige te gebeuren. Van 1 tot en met 19 april 2019 zijn de derdejaars bbl en kbl op stage bij een bedrijf of instelling in de directe omgeving. Tijdens de stage worden de leerlingen bezocht door een van hun docenten. Alle leerlingen hebben een stageboek mee met daarin de regels, afspraken en welke opdrachten leerlingen moeten maken. Ook zit er een beoordelingsformulier voor het stagebedrijf in. Van iedere stagedag moeten de leerlingen een dagverslag maken. Dit dagverslag kunnen docenten inzien en op reageren. Dat is voor de leerlingen fijn en het stimuleert ze als ze zien dat ze worden gevolgd. We wensen onze leerlingen veel succes met deze enerverende week. 

                                               Verzetsmuseum%20Amsterdama8d3.jpg

De tweedejaars gaan komende weken op excursie naar het verzetsmuseum in Amsterdam. Bij het vak mens en maatschappij/geschiedenis zijn ze bezig (geweest) met het onderwerp de Tweede Wereldoorlog. In het kader daarvan brengen ze een bezoek aan het Verzetsmuseum in Amsterdam. Deze excursie is gepland op donderdag 4 april, vrijdag 5 april, woensdag 10 april en vrijdag 12 april in groepen van twee klassen (zie de agenda voor de klassen en de tijden). De leerlingen worden op tijd op school verwacht, de bus vertrekt echt op tijd. Ze moeten zelf voor eten/drinken zorgen en in het Verzetsmuseum gelden natuurlijk de gebruikelijke spelregels die onze leerlingen wel weten maar vooraf ook nog een keer extra worden benadrukt. De leerlingen hebben gedurende de dag anderhalf uur vrije tijd binnen een beperkt gebied. Veel (leer)plezier in Amsterdam. 

Deze pagina delen