Techniek weer in de prijzen!

College
De prijswinnaars werken aan hun opdracht De prijswinnaars werken aan hun opdracht

Woensdag 11 februari vonden de vmbo-vakwedstrijden plaats in Apeldoorn. Onze school is een vaste klant bij dit soort wedstrijden en nog veel mooier...ook een vaste winnaar. Deze keer werd het zilver. 

Casper, Jeroen en Alexander volgen met succes de Vakroute Techniek. Daardoor mochten ze onze school vertegenwoordigen bij de vmbo-Team Vakwedstrijden in Apeldoorn. Ze leverden daar van een prachtige opdracht af waarmee ze overduidelijk lieten zien zien wat ze in huis hebben. Met succes want door deze prestatie staat onze school nu alweer voor de vijfde keer op het erepodium bij deze technische PIE-wedstrijden. (PIE staat voor Produceren, Installeren en Energie). We zijn erg trots op al deze gouden handjes binnen onze school.

 

Deze pagina delen