Vallei Voorlichtingsdag op de Zandlaan

Zandlaan
Mbo-voorlichtingsdag op 12 februari de Zandlaan Mbo-voorlichtingsdag op 12 februari de Zandlaan

Onze school is een van de twee organiserende scholen van de Vallei Voorlichtingsdag. Mbo-scholen uit de regio presenteren zich op 12 februari 2019 op de Vallei Voorlichtingsdag. Die wordt gehouden op onze school en bij Aeres vmbo, beide aan de Zandlaan in Ede. Deelnemende scholen zijn Marnix College, CSG Het Streek, Pallas Athene College, Aeres uit Ede en het Pantarijn uit Wageningen. Gezamenlijk verzorgen ze met verschillende mbo-scholen uit de regio een voorlichtingsdag.

Deze dag is bedoeld om leerlingen een beter beeld te geven van de diverse mbo-opleidingen in de regio. Alle derdejaars vmbo-leerlingen van bovengenoemde scholen bezoeken 's middags workshops van de opleidingen van de diverse mbo's. 's Avonds is er een voorlichtingsavond bestaande uit twee ronden, bedoeld voor ouders en leerling. Het avondprogramma kent geen inschrijving maar een vrije inloop vanaf 18.45 uur. Meer informatie is te vinden op www.valleivoorlichtingsdag.nl

Deze pagina delen